© 2009 - 2019 Centrum Fiszer.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdziesz nas na Facebooku:

Zapytaj o wolny termin turnusu:

  • Centrum Fiszer na Facebooku

Nasz adres:

Ośrodek Rehabilitacyjny Fiszer

ul. Franciszkańska 23a
58-580 Szklarska Poręba

ośrodek rehabilitacyjny w górach w Szklarskiej Porębie. Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci metodą TheraSuit.

Ośrodek rehabilitacyjny

Fiszer

w Szklarskiej Porębie

Ośrodek rehabilitacyjny Centrum Fiszer powstał z myślą o osobach wymagających intensywnej rehabilitacji przy zastosowaniu najnowszych metod. Prowadzimy rehabilitacje dzieci oraz rehabilitacje ruchową pacjentów niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawności neurologicznych z wykorzystaniem kosmicznych kombinezonów TheraSuit - metody, która przyszła do Polski z USA.

Odpowiadając na sygnalizowane przez Państwa potrzeby od stycznia 2020 r. oferujemy dodatkowo zupełnie nową formułę turnusu rehabilitacyjnego (4). 

By niwelować przerwy w rehabilitacji dziecka, udostępniamy rodzicowi, opiekunowi dziecka wiedzę i praktykę na temat bezpiecznych ćwiczeń, które mogą samodzielnie wykonywać w domu. 

Pod kierunkiem fizjoterapeuty rodzice każdego dnia turnusu są stopniowo zaznajomieni z zasadami rehabilitacji swojego dziecka metodą TheraSuit, czyli pozyskają wiedzę: co, w jakiej kolejności i po co ? robią rehabilitanci z ich dzieckiem. 

Następnie rodzice pracują z własnym dzieckiem przez cały turnus pozostając pod opieką rehabilitanta. Pozwoli to na przygotowanie bazy do samodzielnych ćwiczeń z dzieckiem w domu. Dzięki temu, efekty uzyskane podczas rehabilitacji , mają szanse zwiększyć motorykę dziecka podczas ćwiczeń w domu i przyspieszyć jego rozwój. Pozytywnie wpływa to również na samopoczucie dziecka, które nie pozostaje bez rodzica na czas ćwiczeń.

Wyjeżdżacie Państwo nie tylko z efektami wielodniowej rehabilitacji, ale dodatkowymi ugruntowanymi umiejętnościami , które możecie stosować od pierwszego dnia po turnusie. Możecie ćwiczyć z dzieckiem bez obaw, bo stosować będziecie specjalnie dobrane, bezpieczne i wypróbowane przez Was ćwiczenia. 

Dzięki podjęciu współpracy z rehabilitantem podczas ćwiczeń z dzieckiem , cena za dwutygodniowy turnus dla dziecka i opiekuna wraz z pobytem i wyżywieniem wynosi: 5.200 zł. 

 

 

 

 

 

 

  

TERAPIE
TheraSuit

 

Dzięki specjalnie dobranego programu rehabilitacji dziecka, można w znacznym stopniu przyśpieszyć rozwój motoryczny każdego pacjenta

Psycholog

 

Podczas zajęć dziecko jest diagnozowane i przygotowywany jest specjalnie dobrany system treningów komputerowych poprawiających koncentrację, pamięć i cierpliwość twojego dziecka, terapia ta jest stosowana po konsultacji z psychologiem.

Tomatis i Forbrain

 

Terapia ta jest oparta na przewodnictwie kostnym, jest to nowość na rynku światowym i od kilku lat odnosi ogromne sukcesy w pracy z dziećmi z dysfunkcjami

Logopeda

 

Terapia ta ma na celu usprawnienie aparatu artykulacyjnego dziecka/osoby dorosłej poprzez indywidualnie dobrane metody. 

Terapia Ręki

 

Celem tych zajęć jest doskonalenie małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców

 2019

KALENDARZ TURNUSÓW

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN TURNUSU

ZAŁOŻYCIELE OŚRODKA REHABILITACJI FISZER
Teresa Fiszer
Wiesław Fiszer
Show More
Teresa Fiszer