KOMUNIKAT LISTOPAD 2019

Odpowiadając na sygnalizowane przez Państwa potrzeby od stycznia 2020 r. oferujemy dodatkowo zupełnie nową formułę turnusu rehabilitacyjnego (4). 

By niwelować przerwy w rehabilitacji dziecka, udostępniamy rodzicowi, opiekunowi dziecka wiedzę i praktykę na temat bezpiecznych ćwiczeń, które mogą samodzielnie wykonywać w domu. 

Pod kierunkiem fizjoterapeuty rodzice każdego dnia turnusu są stopniowo zaznajomieni z zasadami rehabilitacji swojego dziecka metodą TheraSuit, czyli pozyskają wiedzę: co, w jakiej kolejności i po co ? robią rehabilitanci z ich dzieckiem. 

Następnie rodzice pracują z własnym dzieckiem przez cały turnus pozostając pod opieką rehabilitanta. Pozwoli to na przygotowanie bazy do samodzielnych ćwiczeń z dzieckiem w domu. Dzięki temu, efekty uzyskane podczas rehabilitacji , mają szanse zwiększyć motorykę dziecka podczas ćwiczeń w domu i przyspieszyć jego rozwój. Pozytywnie wpływa to również na samopoczucie dziecka, które nie pozostaje bez rodzica na czas ćwiczeń.

Wyjeżdżacie Państwo nie tylko z efektami wielodniowej rehabilitacji, ale dodatkowymi ugruntowanymi umiejętnościami , które możecie stosować od pierwszego dnia po turnusie. Możecie ćwiczyć z dzieckiem bez obaw, bo stosować będziecie specjalnie dobrane, bezpieczne i wypróbowane przez Was ćwiczenia. 

Dzięki podjęciu współpracy z rehabilitantem podczas ćwiczeń z dzieckiem , cena za dwutygodniowy turnus dla dziecka i opiekuna wraz z pobytem i wyżywieniem wynosi: 5.200 zł. 

HISTORIA CENTRUM FISZER

Ośrodek rehabilitacyjny został założony przez rodzinę Państwa Fiszerów od lat angażujących się w terapię osób z problemami i wszelkimi dysfunkcjami.

 

Po latach ośrodek został rozbudowany o nowe skrzydło gdzie prowadzona jest rehabilitacja naszych podopiecznych.

© 2009 - 2021 Centrum Fiszer.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdziesz nas na Facebooku:

Zapytaj o wolny termin turnusu:

  • Centrum Fiszer na Facebooku

Nasz adres:

Wiesław Fiszer Centrum Fiszer Klinika Psychoterapii
Ul. Franciszkańska 23a,

58-580 Szklarska Poręba

ośrodek rehabilitacyjny w górach w Szklarskiej Porębie. Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci metodą TheraSuit.