© 2009 - 2019 Centrum Fiszer.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdziesz nas na Facebooku:

Zapytaj o wolny termin turnusu:

  • Centrum Fiszer na Facebooku

Nasz adres:

Ośrodek Rehabilitacyjny Fiszer

ul. Franciszkańska 23a
58-580 Szklarska Poręba

ośrodek rehabilitacyjny w górach w Szklarskiej Porębie. Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci metodą TheraSuit.

KOMUNIKAT LISTOPAD 2019

Odpowiadając na sygnalizowane przez Państwa potrzeby od stycznia 2020 r. oferujemy dodatkowo zupełnie nową formułę turnusu rehabilitacyjnego (4). 

By niwelować przerwy w rehabilitacji dziecka, udostępniamy rodzicowi, opiekunowi dziecka wiedzę i praktykę na temat bezpiecznych ćwiczeń, które mogą samodzielnie wykonywać w domu. 

Pod kierunkiem fizjoterapeuty rodzice każdego dnia turnusu są stopniowo zaznajomieni z zasadami rehabilitacji swojego dziecka metodą TheraSuit, czyli pozyskają wiedzę: co, w jakiej kolejności i po co ? robią rehabilitanci z ich dzieckiem. 

Następnie rodzice pracują z własnym dzieckiem przez cały turnus pozostając pod opieką rehabilitanta. Pozwoli to na przygotowanie bazy do samodzielnych ćwiczeń z dzieckiem w domu. Dzięki temu, efekty uzyskane podczas rehabilitacji , mają szanse zwiększyć motorykę dziecka podczas ćwiczeń w domu i przyspieszyć jego rozwój. Pozytywnie wpływa to również na samopoczucie dziecka, które nie pozostaje bez rodzica na czas ćwiczeń.

Wyjeżdżacie Państwo nie tylko z efektami wielodniowej rehabilitacji, ale dodatkowymi ugruntowanymi umiejętnościami , które możecie stosować od pierwszego dnia po turnusie. Możecie ćwiczyć z dzieckiem bez obaw, bo stosować będziecie specjalnie dobrane, bezpieczne i wypróbowane przez Was ćwiczenia. 

Dzięki podjęciu współpracy z rehabilitantem podczas ćwiczeń z dzieckiem , cena za dwutygodniowy turnus dla dziecka i opiekuna wraz z pobytem i wyżywieniem wynosi: 5.200 zł. 

HISTORIA CENTRUM FISZER

Ośrodek rehabilitacyjny został założony przez rodzinę Państwa Fiszerów od lat angażujących się w terapię osób z problemami i wszelkimi dysfunkcjami.

 

Po latach ośrodek został rozbudowany o nowe skrzydło gdzie prowadzona jest rehabilitacja naszych podopiecznych.