top of page
3237653663103569002.jpg

GABRIELA ZALEŚNA

Jestem logopedą. W swojej pracy z dziećmi, skupiam się na motywowaniu ich do mówienia poprzez różne formy zabaw i aktywności, tak, aby zwłaszcza dzieciom, komunikacja werbalna sprawiała przyjemność. Formy i narzędzia pracy dostosowuję indywidualnie do każdego pacjenta w zależności od  jego wieku, potrzeb oraz możliwości fizycznych i intelektualnych. Dzięki temu terapia logopedyczna przynosi szybsze rezultaty. Pracując z dzieckiem staram się współpracować jednocześnie z jego rodzicami, przekazując w sposób zrozumiały wiedzę niezbędną do tego, aby mogli kontynuować działania terapeutyczne ze swoim dzieckiem w warunkach domowych.

Ukończyłam studia na kierunkach: język polski w zakresie logopedii, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika. 

Stale dokształcam się w mojej dziedzinie, ukończyłam wiele kursów i szkoleń, m.in.

  • Terapia logopedyczna dziecka z nieprawidłowościami funkcjonowania aparatu ustno-twarzowego,

  • Komunikacja alternatywna i wspomagająca,

  • Rozwijanie mowy i myślenia dziecka,

  • Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem,

  • Diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami autystycznymi.

  • Praca z dzieckiem autystycznym w wieku przedszkolnym

Ewelina_wiśniewska.jpg

EWELINA WIŚNIEWSKA​

Jestem fizjoterapeutką, ale również chętnie podpatruję naszych małych pacjentów podczas innych zajęć. Pracując z dzieckiem podczas turnusu przez kilka godzin codziennie,  jestem świadkiem podejmowanego przez niego wysiłku i starań. Czasami pot i łzy stają się codziennością małych bohaterów, wówczas staję się dla nich wsparciem, motywatorem i przyjacielem. Z dumą patrzę, jakie postępy robi dziecko podczas turnusu. Chętnie rozmawiam z rodzicami o przebiegu rehabilitacji oraz przekazuję zalecenia do pracy w domu. Prywatnie jestem mamą pięcioletniego chłopca i dwuletniej dziewczynki, dlatego dobrze wiem, jak ważna dla rodziców jest samodzielność i rozwój ich dzieci..

Ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapii. Jestem certyfikowanym terapeutą TheraSuit Method, która jest podstawą mojej pracy w Centrum Fiszer. 

Pogłębiając wiedzę niezbędną w mojej pracy, uczestniczyłam w wielu kursach oraz szkoleniach, m.in.: 

  • Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w oparciu o współczesne metody neurofizjologiczne oraz doświadczenia własne, 

  • Fizjoterapia dzieci z chorobami neurologicznymi.

  • Terapia wisceralna

  • Praca z dzieckiem autystycznym w wieku przedszkolnym

p2.jpg

JAN FISZER

Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutą P.S.P., rehabilitantem,  ale również co jest dla mnie najważniejsze, jestem instruktorem metody INFS TheraSuit.   Przez blisko 15 lat pracuję z małymi pacjentami, odkrywam ich potencjał i nieskończone możliwości.  Przez te wszystkie lata zdobywałem doświadczenie, które utwierdzało mnie w przekonaniu, że  to właśnie intensywna terapia i trening są prawdziwym kluczem do neurogenezy która staje się faktem.  

Na każdym "intensywnym" turnusie pokazuję małym olimpijczykom, że nie ma granic ani ograniczeń są tylko ogromne możliwości.     

HISTORIA CENTRUM FISZER

Ośrodek rehabilitacyjny został założony przez rodzinę Państwa Fiszerów od lat angażujących się w terapię osób z problemami i wszelkimi dysfunkcjami.

 

Po latach ośrodek został rozbudowany o nowe skrzydło gdzie prowadzona jest rehabilitacja naszych podopiecznych.

Terapki.jpg
bottom of page