top of page

CENNIk

Ze względu na przebudowę strony wszelkie informacje dostępne przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. 

Cennik 2023

POBYT STACJONARNY

Pobyt dodatkowej osoby:

POBYT AMBULATORYJNY 

Sauna Infrared na podczerwień – 50 zł, od osoby      ( w okresie jesiennym GRATIS) 

Grota solna – 50 zł od osoby                                       ( w okresie jesiennym GRATIS)

W cenie możliwość korzystania codziennie przez cały turnus.

W PRZYPADKU ODWOŁANIA ZAJĘĆ PRZEZ RODZICA W DNIU ZAJĘĆ POBIERANA JEST OPŁATA 50% CENY NIEODBYTYCH ZAJĘĆ.

W PRZYPADKU OPUSZCZENIA ZAJĘĆ BEZ UPRZEDNIEGO POWIADOMIENIA PRZEZ RODZICA POBIERANA JEST OPŁATA 100% CENY NIEODBYTYCH ZAJĘĆ.

Turnus dla dzieci ze spektrum autyzmu (psychologiczno-pedagogiczny)

Ze względu na duże zapotrzebowanie informujemy, że prowadzimy turnusy dla dzieci ze spektrum autyzmu. Ponieważ spektrum jest liniowe, dane dziecko nie jest bardziej lub mniej autystyczne. Każde ma indywidualny zestaw cech. Autyzm wiąże się nie tylko z problemami, m.in. z nadwrażliwością, ze zrozumieniem własnych i cudzych emocji, z odczuwaniem silnych napięć, ale również z aspektami pozytywnymi, m.in. cechuje się logicznym myśleniem, silnym poczuciem sprawiedliwości, dociekliwością, spostrzegawczością, umiejętnością łączenia faktów, obsesyjnymi zainteresowaniami, które mogą rozwinąć się w pasję umożliwiającą zdobycie wiedzy w bardzo specjalistycznym zakresie.

Autyzm nie oznacza bycia geniuszem (choć może) i nie wiąże się z byciem niepełnosprawnym umysłowo (chociaż może). Dzieci ze spektrum autyzmu mogą ciężko znosić codzienne funkcjonowanie (zwłaszcza w szkole), bo ciężko być innym niż wszyscy. Jednak ta inność sprawia, że podczas terapii możemy skoncentrować się na specjalnych zdolnościach każdego dziecka. Indywidualne podejście podczas pracy z dzieckiem, umożliwia Jego rozwój w kierunku osiągnięcia sukcesu, być może niewielkiego dla dziecka bez spektrum, jednak olbrzymiego dla dziecka neuroatypowego.

Dla dzieci ze spektrum autyzmu oferujemy:

  1. dwutygodniowe turnusy z terapią podtrzymującą, ze standardowym harmonogramem zajęć obejmującym 6 godzin terapii dla dziecka, w tym: m.in. terapia logopedyczna, fizjoterapeutyczna, pedagogiczna, rozwojowa, integracja sensoryczna, system RehaCom i/lub Tomatis,

  2. długoterminowy pobyt obejmujący od 6 do 11-godzin dziennie zajęć, indywidualnej terapii prowadzonej z dzieckiem przez zespół terapeutów.

 

Zdrowe warzywa i jaja, wędliny w dużej mierze pieczone i duszone
domowe oraz wędzone ze sklepu, bez polepszaczy i konserwantów;
Suszone owoce jak i świeże kolorowe owoce.
Zielone warzywa, surówki i koktajle przyśpieszające regenerację.
Własne pasztety, wszystko bez „E” i innych polepszaczy.
Pieczywo z grubego przemiału (w razie potrzeby bezglutenowe).
Unikamy glutenu, zostawiamy kaszę gryczaną, jaglaną, ziemniaki, ryż, makaron
bez glutenu, płatki owsiane.
Do smażenia: masło klarowane, olej kokosowy, smalec i smalec z gęsi.
Unikamy cukru. Wprowadzamy wyłącznie ksylitol, naturalne miody.
Desery (codziennie): ciasta bezglutenowe i cukru, sałatki owocowe, owoce

W trakcie pobytu rodzice mają do dyspozycji barek kawowy i kawę z ekspresu gratis, przez cały dzień!

Pyszna, domowa kuchnia jest doceniana przez małych pacjentów i ich rodziny!

Diety specjalistyczne - dodatkowo płatne.

OPINIE O TURNUSACH

"Właśnie zakończyliśmy nasz pierwszy dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Centrum Fiszer i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybrałam to miejsce z polecenia innych mam i się nie zawiodłam. Bardzo miła rodzinna atmosfera sprawiała, że córeczka mimo ciężkiej pracy czuła się razem ze mną jak w domu. Plan zajęć został dostosowany bez żadnego problem do Zuzi, która mogła po południu odpocząć i się przespać. Terapeuci z ogromnym sercem i zaangażowaniem podchodzili do każdych zajęć, a ja w tym czasie mogłam korzystać z masaży poprawiających kondycję moich pleców. Muszę jeszcze wspomnieć o pysznych domowych obiadkach i domowym cieście, dzięki którym na pewno mam parę kilo więcej 😉 Dlatego z ogromną przyjemnością wracamy do Centrum Fiszer już w lutym❤️❤️❤️"

Karolina Wieczorek

"Będąc w centrum fiszer po raz pierwszy jestem pewna że jest to miejsce godne polecenia, fachowe podejście do rehabilitacji z dzieckiem, rodzinna atmosfera oraz profesjonalne podejście Pana Andrzeja który jest tam masażystą, koi ból naszych pleców oraz rozluźnia całe ciała, jeżeli chodzi o mnie to 5+,my rodzice mieliśmy trochę przyjemności gdy nasze dzieci ciężko pracowały. Polecam, na pewno jeszcze tam wrócimy 😃"

Malgorzata Daniszewska 

"Amelia od lat korzysta z rehabilitacji w Centrum Fiszer. Cały czas u Amelii jest progres ,dlatego systematycznie przyjeżdżamy. Amelia również chętnie tu przyjeżdża, jest zawsze radosna i uśmiechnięta, mimo ciężkiej pracy. Ale sama widzi jakie postępy robi i walczy cały czas o siebie. Chwali się wszystkim swoimi osiągnięciami. Od niedawna potrafi jeździć na deskorolce elektrycznej. Mega wyczyn
Możemy z czystym serduszkiem polecić Państwu tą formę rehabilitacji. 
P O L E C A M"

Anna Kirkis

ZOBACZ NASZE CENTRUM
Terapki.jpg
bottom of page